Konsulat
Republiki Chorwacji
w Rzeczypospolitej Polskiej
Kraków
Polski (Polish) Chorwacki
>> 6 i 7 kwietnia br w Filharmonii Krakowskiej wystąpi Martina Filjak, znana chorwacka pianistka. Pod dyrekcją Charlesa Oliviera-Monroe’a Orkiestra krakowskiej Filharmonii i Martina Filjak wykonają koncert symfoniczny. Zapraszamy chorwackich fanów na ten koncert. .............. Wszystkich miłośników Chorwacji i tych którzy jeszcze jej nie znają zapraszamy do Chorwacji !!! Urocze miejsca, słońce, ciepła i czysta woda, piękne góry oraz gorącego serca ludzie czekają na Was przez cały rok !!! <<
sobota
17 marca 2018r.

Aktualności

Spotkanie prezydenta miasta Krakowa z korpusem konsularnym Krakowa
19.01.2017r.

W dniu 18 stycznia br. odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego z korpusem konsularnym Polski Południowej, W tym roku spotkanie odbyło się w Muzeum Podziemia Rynku w Krakowie. W spotkaniu uczestniczył konsul honorowy Paweł Włodarczyk.

Prezydent Jacek Majchrowski informuje o współpracy międzynarodowej za 2016 rok

Prezydent Krakowa przedstawił ocenę współpracy miasta z konsulatami. Podziękował za organizację wielu imprez i projektów międzynarodowych w Krakowie, inspirowanych lub organizowanych przez konsulaty mające siedzibę w Krakowie. W swoim przemówieniu prezydent Krakowa podkreślił znaczenie zorganizowanej przez konsulat Republiki Chorwacji w Krakowie Gali Chorwackiej z okazji 25-lecia niepodległości Chorwacji.

Dziękując wszystkim za dotychczasową współpracę życzył wszystkim zebranym wszystkiego najlepszego i samych sukcesów w roku bieżącym zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.