Konsulat
Republiki Chorwacji
w Rzeczypospolitej Polskiej
Kraków
Polski (Polish) Chorwacki
>> Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary i nadziei, pogody ducha oraz radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, wszystkim współpracownikom i miłośnikom Chorwacji życzy Konsul Honorowy Republiki Chorwacji w Krakowie Paweł Włodarczyk ................ 6 i 7 kwietnia br w Filharmonii Krakowskiej wystąpi Martina Filjak, znana chorwacka pianistka. Pod dyrekcją Charlesa Oliviera-Monroe’a Orkiestra krakowskiej Filharmonii i Martina Filjak wykonają koncert symfoniczny. Zapraszamy chorwackich fanów na ten koncert <<
sobota
21 kwietnia 2018r.

Archiwum wydarzeń

Spotkanie prezydenta miasta Krakowa z korpusem konsularnym Krakowa
19.01.2017r.

W dniu 18 stycznia br. odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego z korpusem konsularnym Polski Południowej, W tym roku spotkanie odbyło się w Muzeum Podziemia Rynku w Krakowie. W spotkaniu uczestniczył konsul honorowy Paweł Włodarczyk.

Prezydent Jacek Majchrowski informuje o współpracy międzynarodowej za 2016 rok

Prezydent Krakowa przedstawił ocenę współpracy miasta z konsulatami. Podziękował za organizację wielu imprez i projektów międzynarodowych w Krakowie, inspirowanych lub organizowanych przez konsulaty mające siedzibę w Krakowie. W swoim przemówieniu prezydent Krakowa podkreślił znaczenie zorganizowanej przez konsulat Republiki Chorwacji w Krakowie Gali Chorwackiej z okazji 25-lecia niepodległości Chorwacji.

Dziękując wszystkim za dotychczasową współpracę życzył wszystkim zebranym wszystkiego najlepszego i samych sukcesów w roku bieżącym zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.